Korzyści z renowacji skór

W samochodzie spędzamy średnio godzinę dziennie, a to oznacza, że wraz z postępem naszej relacji z czterema kółkami, na jakości traci tapicerka pojazdu. Przetarcia, zabrudzenia, brud głęboko umieszczony we włóknach, twardość i szorstkość - intensywne użytkowanie skóry foteli i deski rozdzielczej nie pozostaje niewidoczne.

Dzięki renowacji skór, nasi specjaliści potrafią przywrócić tapicerce jej wstępny kolor, strukturę i wygląd, jednocześnie dodając odpowiednie zabezpieczenie przed szybkim powrotem uszkodzeń.

Profesjonalne wykonanie

Nasi eksperci wiedzą jak przeprowadzić renowację skórzanej tapicerki. Jej ogólna trwałość nie oznacza niezniszczalności, ale przy odpowiedniej i regularnej ochronie, samochód pozostaje w dobrym stanie, podnosząc wartość i ogólną ocenę wizualną pojazdu - tak do codziennego użytku, jak i pod kątem odsprzedaży.

Zabieg mający na celu usunięcie wszelkich zadrapań, przetarć, przebarwień oraz wżartego brudu powstałego w wyniku codziennej eksploatacji auta. W efekcie zabiegu tapicerka wraca do pierwotnego koloru, jest świeża, miękka, naturalna w dotyku. Taki proces warto przeprowadzić raz do roku.

Gwarancja satysfakcji

Dokonując renowacji skórzanej tapicerki w MIMO Car Studio, mamy gwarancję powierzenia pracy fachowcom konserwacji i tapicerowania. Dokładnie odtwarzamy wygląd nie tylko foteli, ale także innych skórzanych elementów, takich jak podłokietniki i baczki.

Do renowacji wykorzystujemy najlepsze preparaty, które nie tylko tworzą piękny efekt wizualny, ale także na długo zabezpieczają skórzane elementy. Zabieg renowacji skór warto powtarzać - średnio co rok.

Nasze realizacje

W tych samochodach zadbaliśmy również o tapicerkę skórzaną.