Czym jest korekta lakieru ?

Niewiele jest takich momentów radości, jak wyjazd z salonu świeżutkim, nowym, błyszczącym samochodem. Smutniej robi się przy codziennej eksploatacji - zmiennych warunkach atmosferycznych, kontakcie z brudem, solą, deszczu, tworzących się odpryskach, zanieczyszczeniach, a nawet przy niegroźnych kolizjach. Auta tracą swój dawny połysk, matowieją, gasną.

Upływowi czasu, towarzyszy utrata atrakcyjności lakieru. Dzięki usłudze korekty możliwe jest usunięcie rys, skaz, zmatowień i przebarwień, powstałych przy codziennej jeździe.

Na czym polega renowacja lakieru?

Auto, a przynajmniej jego karoseria, mogą znów wyglądać jak dawniej, ale ten proces wymaga doświadczenia i ogromnej precyzji. W zespole MIMO Car Studio mamy ekspertów od renowacji lakieru, którzy od wielu lat dbają o samochody - w tym te najbardziej wartościowe, sportowe oraz luksusowe.

Przeprowadzenie renowacji lakieru nie tylko daje użytkownikowi sporo radości, ale także istotnie podnosi wartość samochodu przy dalszej sprzedaży. Efektownie wyglądające auto, z zadbanym lakierem, daje poczucie wyjątkowej troski odczuwanej z rąk dotychczasowego właściciela. Wrażenie to najlepiej wzbogacić dodatkowym zabezpieczeniem z powłoki ceramicznej, kwarcowej lub folii PPF.

Nasze realizacje

W tych samochodach zadbaliśmy również o karoserię stosując korektę lakieru.