Czym jest lakierowanie zacisków hamulców?

Niewielki element, którego indywidualny charakter może dodać niezwykłego stylu całemu pojazdowi. Wyróżnienie w tłumie podobnych pojazdów to marzenie wielu kierowców, które niezwykle łatwo uzyskać dzięki malowanemu na wyrazisty kolor zacisków.

Prostota tego rozwiązania jest jednak wyłącznie pozorna, bo zabieg ma nie tylko cieszyć oko, ale dotyczy części, która wpływa bezpośrednio na bezpieczeństwo. Malowanie zacisków, jako kolejna warstwa lakieru, zachowuje element najbardziej narażony na pył hamulcowy, ale także zróżnicowane temperatury i warunki atmosferyczne. Ale malując zaciski, najważniejszy jest ich odpowiedni demontaż, szlifowanie, wyczyszczenie i ponowny montaż, a to zadanie, które warto zlecić specjalistom, którzy nałożą jakościowy lakier.

W MIMO Car Studio zajmiemy się nie tylko lakierowaniem zacisku, ale także pomocą w doborze koloru z bogatej palety - tak, by finalny efekt atrakcyjnie łączył się z kolorem malowania samochodu, tworząc godny pozazdroszczenia, zindywidualizowany wygląd.

Nasze realizacje

W tych samochodach zadbaliśmy również o bezpieczeństwo hamulców.