Dlaczego warto prać tapicerke?

Regularne pranie, przecieranie elementów skórzanych i ogólna higiena wnętrza pojazdu nie zawsze wystarczy, by przez cały rok utrzymać tapicerkę w odpowiednim stanie. Wraz z licznymi przejazdami, całorocznym spędzaniem czasu w samochodzie, do wnętrza auta przedostają się zapachy, ale także bakterie, drobnoustroje i wilgoć. Mimo największej troski, tych najbardziej niebezpiecznych dla zdrowia zabrudzeń nie da się uniknąć, niemożliwe jest także ich usunięcie, bez odpowiednich technik i preparatów.

Dlaczego warto regularnie profesjonalnie prać tapicerkę we współpracy ze specjalistami? Domorosłe sposoby, choć pozornie skuteczne, nie tylko nie eliminują głębokich zanieczyszczeń, ale także mogą nieodwracalnie uszkodzić tapicerkę.

Profesjonalne wykonanie

Przy zabiegach prania tapicerki, korzystamy z dedykowanych urządzeń, idealnych do skóry naturalnej, materiału i alcantary. Poza dokładnością, stosowane przez nas urządzenia pomogą zapobiec tworzeniu się zacieków czy zalania elementów elektronicznych, np. odpowiedzialnych za systemy alarmowe pasów bezpieczeństwa. Nasze specjalne parowe maszyny docierają równomiernie we wszelkie zagięcia, załamania i elementy trudno dostępne.

Przy praniu tapicerki, dobieramy także najlepsze preparaty i kosmetyki, które nie tylko rozpuszczają brud i drobnoustroje, ale także konserwują i zabezpieczają materiał, jednocześnie odzyskując komfort w dotyku i zapachu. Sprawdź, jak dbamy o Twoją tapicerkę w MIMO Car Studio!

Nasze realizacje

W tych samochodach zadbaliśmy również o tapicerkę stosując pranie przy użyciu najlepszych preparatów i kosmetyków.