Czym jest powłoka ceramiczna?

Codzienne funkcjonowanie w różnych warunkach atmosferycznych, na różnej jakości drogach, w specyfice miasta i bezdroży, sprawia, że ciągłe dbanie lakier samochodu, a tym samym jego walory wizualne, jest bardzo trudne. Delikatne rysy i silniejsze wgniecenia, odpryski kamieni, lodu i soli są druzgocące dla karoserii pojazdu.

Dla ich ochrony oferujemy powłokę ceramiczną - trwałą, skuteczną i dosyć ekonomiczną. Uznawana jest za jedną z najlepszych form zabezpieczania pojazdu, z pewnością będąc najlepszym kompromisem między ceną, a trwałością i efektem. Przy odpowiedniej trosce, powłoka ceramiczna może zabezpieczać nasz pojazd nawet do 5-10 lat.

Jak działa powłoka ceramiczna?

To warstwa ochronna, która podbija warstwę lakieru, w efekcie generując efektowny, szklany blask na karoserii. Jej głównym zastosowaniem jest zabezpieczanie przed przywieraniem brudu, owadów i pyłów. Dodatkowo, powłoka ceramiczna ułatwia jazdę i utrzymanie samochodu w trudnych warunkach atmosferycznych. Jest hydrofobowa, odpycha cząsteczki wody, dzięki czemu szybko “ściekają” z pojazdu. Poza lakierem, powłoka ceramiczna może zabezpieczać także nadkola, felgi, lampy, a nawet szyby.

Paleta barw, odcieni i struktur sprawiają, że nasze auto możemy stworzyć dokładnie ze swoim życzeniem i indywidualnym sznytem. Zaletą takiej formy zabezpieczania pojazdu jest również szybki okres realizacji, a całość jest łatwo odwracalna.

Chwilkę to potrwa, ale warto poczekać!

Wysoką jakość ochrony samochodu uzyskujemy przez mozolną, precyzyjną i wymagającą sporego doświadczenia pracę z samochodem. Zaczynamy od dokładnego oczyszczenia i odtłuszczenia lakieru. Powłokę nałożyć możemy jedynie na auta pozbawione rys, więc w kolejnym etapie dokładnie polerujemy karoserię. Dopiero na tak przygotowany pojazd nakładamy powłokę ceramiczną. Zwykle ten proces trwa XX dni, ale efekt daje satysfakcję na długi czas.

Nasze realizacje

W tych samochodach zadbaliśmy również o karoserię stosując powłokę ceramiczną.